מדרשה שירת ירושלים - כל הזכויות שמורות. © 2015   נבנה ע"י  יהושע

  • מרכז העיר, רח' שמאי 13, ירושלים
  • (02) 6244210

ראש המדרשה

הרב משה פלג מנהל העמותה , מנהל מרכז שורשים וראש מדרשת שירת ירושלים - בארה של מרים לשעבר

בעל ניסיון רב בהקמה ובניהול פרויקטים בארץ ובעולם. בין הדברים שיזם: הקים וניהל: עבודה עם חבורות רח' ביפו ג'. הוראה וניהול ת''ת ''מקור חיים'' בירושלים

הקמת פעילות לימוד משותף במסגרת ארגון ''מכנה משותף'' לאברכים ולסטודנטים באוניברסיטה העברית בירושלים ,בטכניון בחיפה , באוניברסיטת ת''א ועוד. בנית וניהול סמינרים שבתונים וימי עיון רבים לקבוצות שונות בין השאר: מהסוכנות היהודית,מהצבא (בסיסי חינוך), מבתי ספר תיכוניים, וכן לסטודנטים תנועות נוער משלחות מהעולם וכד'.

במידבר סיני בנה וניהל את סידרת הסמינרים ''אורות במידבר'' במזרח הרחוק פעל לחיזוק הזהות היהודית והקשר עם ישראל של צעירים ישראלים שנדדו לתאילנד,הונג קונג ויפן וכאלה שכמעט הלכו לאיבוד בכתות בהודו.

כמו כן הקים הרב פלג את מרכז שורשים בירושלים וכן את מדרשת שירת ירושלים - ''בארה של מרים לשעבר''..

כיום מנהל את עמותת ''מעומק הלב'' את מרכז ''שורשים'' ומדרשת 'שירת ירושלים' ומשקיע את זמנו בחיזוק הזהות וערכי היהדות בחברה הישראלית,וכן שיקום נערות שנפלו למצבי סיכון והדרדרו לסמים, אלכוהול וקשר עם ערבים.

הבנות באות מרקעים וגילאים שונים הכוללות את כל גווני החברה איתו בצוות-אנשי חינוך בעלי כישורים משכמם ומעלה,אנשי מקצוע/מטפלים הנותנים את כל כוחם ונשמתם לעזור למען עם ישראל.

הרב משה פלג - ראש המדרשה

050-4141632 ; 054-6755995